Květen 2008

papačníček 15.květen

15. května 2008 v 18:05 | Slečna A.
snídaně-
svačina-
obědrajčatovej salát,houska
svačinazmražená aktivia :)
večeřejogurt
Je to můj jídelníček. Nevadí mi ,když mi k němu budete psát komentáře,a to i ty negativní.Ale měly by ste vědět ,že ho kvůli vám stejně nezměním.

14.květen

14. května 2008 v 16:25 | Slečna A.
snídaně-
svačina-
obědtrocha guláše
svačina-
večeřezmražený jogurt :)
em na sebe docela hrdá...


Ellen Pompeo (moje osobní hvězdička)

13. května 2008 v 21:09 | Slečna A.
Tuhle holku zkrátka zbožňuju.Někde sem četla ,že díky ní má seriál Chirurgové duši. A já s tím souhlasím.Má v sobě něco jemného ,něžného až éterického.

O jednom impulzu ,který ne a ne přijít...

13. května 2008 v 20:45 | Slečna A.
Takže sem to dneska zase nedala...
A nejvíc mě štve ,když ke mě příde mamka a říká mi jak je ráda ,že jím konečně něco normálního. Jo,ona možná jo ,ale já ne.
Proč sem tak slabá??Sakra,sakra,sakra. Dřív sem se uměla ovládnout.Přežívala sem jenom na černým kafy.Byla sem na něm totálně závislá.Popravdě až moc. Ale teď je to jiný,já sme jiná a moje vůle je v prdeli. Potřebuju zkrátka dostat nějakej impuls abych tomu zase propadla...moc ho potřebuju.Tím impulzem měl být tenhle blog a ještě v to pořád věřím...Snad.Snad zítra.

Personal status..

13. května 2008 v 19:47
Přezdívka: Slečna A.
Výška: 150, 7 :)
Váha: 50kg
Cíl:42kg
věk:15rozcestník

12. května 2008 v 19:03

Historie lentilkového světa...

12. května 2008 v 18:27
Jmenuju se ... ,řekněme slečna A.A mám problémy s jídem. S jezením i nejezením. Vím to o sobě i když mi to celkem dlouho nedocházelo.Zhruba poslední rok sem se začala chovat tak ,že už si nemůžu nic zastírat. Hladovění střídá přejídání a to vede zase k hladovění...Ale ne hubnutí. A já vlastně ani nevím ,jestli mi ten poslední rok šlo o hubnutí.Dřív jo,to sem dělala kvůli váze,vzhledu ,ale teď už to prostě patří ke mě.Věřte nebo ne ,ale připadám si fajn ,když mi kručí v řiše.Hlad bolí ,ale poskytuje vám jistotu sebekontroly.
Poslední měsíc sem se na to ,ale totálně vykašlala. No, jo...říká se tomu touha po zdraví.Uvědomíte si ,že nechcete dopadnout jako troska a už sakra nechcete ať vás bolí hlava...A pak znova zatoužíte po pocitu absolutní moci a stoupnete si na tu pitomou váhu..,,Co, 50kg?? Ne ,sakra,sakr ,kurvááá! Ne to musí být omyl,musela se mi otočit ručička na váze" Ale ne...Je to pravda. Přibralas...Ty mrcho tlustá.Ty nenažrané prase.Koukáte se na svoje tučné tělo¨do zrdcadla a vduchu se milionkrát zapřísáhnete ,že od teď se všechno změní...Že všechno bude zase fajn.
Odsuzujte mě.
Já sebe odsuzuju taky.


Růžové sny o 12.květnu

11. května 2008 v 19:52 | Slečna A.
  • nejíst
  • vypít minimálně 2 litry vody
  • hodinu šlapat na kole