Říjen 2008

Ten člnek,co tu měl být už včera

28. října 2008 v 13:27 | Slečna A. |  Barevnej svět slečny A.
Včera sme vám napsala moc hezkej článek,ale místo toho ,abych si po kliknutí na tu ikonku ,kterou se strakají k článku obrázky, mohla nějakej vybrat, článek mi zmizl.Asi nemusím říkal ,jak to naštve.

.....ty si chtela ale mu to moc neslo...
Já sem nechtěla. To on chtěl.A možná sme nechtěli spolu.Já a ten divnej týpek ,co voní trávou a tabákem a kecá o tom ,jek byl rok závislej na péčku. CHci od něho utéct. Rychle a bezbolestně a nevypadat ,jako ta holka,co chtěla.Chci někoho ,kdo mě obejme ,když mi bude blbě a nebude vykládat o tom,co všechno rozmlátil on.

ježiš ,ale chápeš ,že já rozmlátím úplně všechno..a nebývaj to jenom věci...
Střepy prý přinášejí štěstí. Snad. Včera sme seděli na staďáku a kouřili vodárnu ,když přišli majitelé azačalui řvát ať vypadnem. A jak sme spěchali pryč ,nějak blbě sem tu dýmku chytla a ona mi vyklouzla. Samozdřejmě ,že se na těch betonových schodech roztříštila na milion malých kousků.

Já přestanu...slibuju
Poslední dobou mívám fakt divný stavy. Jako bych byla zhulená i když nejsem. Sou to vždycky jenom chvilkový záležitosti ,ale dost mě to deptá. Je to hnusnej pocit ,když s někým mluvíte a najednou vám dojede ,že vůbec nevíte o čem. Mluvila sme o tom s Kubou. Když sme mu to posala ,řekl mi ,že právě tohle je ten důvod ,proč přestal on. Ten důvod ,kterej mi nikdy nechtěl říct.

DU se učit chemii.Nechce se mi vylízat ven.Nechce se mi řešit lidi ,co mě obklopujou a ož vůbec ne ho.Ještě hůř s ním.

Utěky od reality

25. října 2008 v 20:18 | Slečna A. |  Barevnej svět slečny A.
Nevím ,jestli mi půjde tenhle článek zveřejnit.Vlastně teď nevím vůbec nic.
Jorika už je pryč.Už.Celé to bylo tak kurevsky ryché.
A místo pana vysněného dokonalého je tu někdo totálně jinej.A mě se chce utéct.
Cítím se tu víc ztacená ,než kdy dřív.Zdi mojeho soukromého světa se pomalu bortí a jenom sedím a čekám ,co bude dál.
CHci psát komentáře.
Ale můj zavirovanej počítač s tím nesouhlasí.

Neidenfikovatelné svině virovaté

14. října 2008 v 16:35 | Slečna áááááá.
Sem v prdeli.
Tedy přesněji můj comp.
Byl napadnut neidentifikovatelnými viry, pocházejcími z vesmíru.
Fakt netuším ,kdz ho můj předrahý otec konečně yachrání.
ProZatím Adios mučááčos.

Vaše milovaná Adelína, jenž si odchází dát KONEčNě vodárnu.

Asking for it

9. října 2008 v 15:52 | Slečna A.
Je mi děsná zima.Děsná zima.Jako ,když vás ofoukne podzimní studenej vítr. A v hlavě se mi usadil živočich neznámého druhu a vší silou se snaží dostat ven.Kéž by se mu to povedlo. Třeba by se mi konečně přestalo zatmívat před očima a už by se mi nemotala hlava.

Svět je děsně nezpravedlivej. Přeju si jenom zůstat na dosmrti zalezlá ve svojí teploučké posteli a komunikovat jenom s lidma ,které miluju.Ale ne...místo nich mě zavalujou smsky,icq vzary a prozánění od lidí,jenž mě spíš otravujou. Chci před nima utéct.Chci ,aby nebyly. Chci ,aby byly od někoho jiného.

Poslouchám Kurta a Courtney....
A chce se mi jít řvát...
ZAse...
Zase kvůli NÍ.
Nesnáším jí.

Kolik lidí už ste zabili???

6. října 2008 v 16:22 | Slečna áááááá.
Zvládnu to. Všechno. Teda alespoň to všechno nazývající se život. Můj život.
Včera ,když sme čuměla do blba a poslouchala nějakou pitomou písničku od Amy McDnald mi to došlo. A pak už bylo všecno fajn.. Prostě už se nebojím toho ,co bude ,ale snažím se z toho všeho vytřískat ,co nejvíc.
Bylo to poprvé ,co sme přemýšlela nad jejím stěhováním ,bez slz v očích.Ona tady bude. Budem si psát dlouhatánský dopisy a volat si a budem tu pro sebe víc než ,kdy dřív.Slibuju.A pak přijede a budem šťastný už jenom pro to ,že budem moct být spolu. Nebude to všední...
Strašně mě baví poslouchat ty staré hitovky na kterých pravděpodobně ujížděli moji rodiče. Dej jim pámbůh věčnou slávu. Ale dost silně o tom pochybuju ,protože jejich hudební vkus byl vždycky strašnej...
Už se těším až půjdu ven. Budu mrznout,poslouchat MP3 , kecat naprostejma úchylosema a poočku pozorovat ,jestli se sepřiřítí pan Dokonalý. A vo tom to celý je...

Tebe a tebe a tebe a tebe taky nesnáším

2. října 2008 v 19:14 | Slečna áááááá. |  Barevnej svět slečny A.
Zrušila sme si profil na Líbku. A cítím se líp. Hned je mi líp. Vůbec nechápu ,jak sem si ho vůbec mohla zakládat. Vždyť přesně předtavuje "vítkovskej ideál". Vypadejte dobře, tvařte se ,jako borci a mějte hodně "přátel" a všichni vás budou zbožňovat.To určitě....
Zase se mi chce vypadnout. Pryč. Ale držím se...Už kvůli tomu kolotoči,co sem zažila minule ,když sem se zhulila. Takhle hnusně a zároveň fajn mi teda fakt ještě nebylo.Teda ze začátku. pak už to bylo jenom horší. Fuj. Hnusnej stav.
Chci spát. Budu spát. Du spát.
Vím ,že tenhle článek je totálně bez pointy...
..ale co ste vlastně čekali?