Listopad 2008

jinej svět

27. listopadu 2008 v 19:01
Začínám znova.
Jinde.


Chci ...váááás

23. listopadu 2008 v 18:45
Ariste
Spanky
Fayette
Dayunko
laNo
Dreamy
a
můj ztracenej případe....
dejte mi kontakt....
icq/web

Nesnesitelná lehkost bytí

17. listopadu 2008 v 11:52 | Slečna áááááá. |  Barevnej svět slečny A.
Asi bych sem měla něco napsat...asi.
Napadá mě jenom věta...Jak nesnesitélná je lehkost bytí.
Nevím proč,ale asi proto,že sme to včera někde zaslechla, když sme byla v tom naprosto ovíněném stavu.My sme byli v naprosto ovíněném stavu. Já a Joja. Joja a já. My dvě spolu. Po měsíci. Navlíkaly sme si kondomy na hlavu a dělaly z nich balónky a donekonečna probítali,co všechno sme upekly a zmrvily.

Asi zůstanu celej den zalezlá doma a budu koukat na chirurgy, jako vždycky ,když je mi nefajn...

originálně ironiická

8. listopadu 2008 v 11:50 | Slečna áááááá. |  Barevnej svět slečny A.
Rozešla sme se s panem O.Nekoukal na mě tím pohledem ,který říká všechno.Který říká "miluju tě". A já na něho taky ne. Byl to vlastně prázdný vztah. Krátký ,prázdný ,ale...s ním. Včera ,když přišel totálně zhulenej do skateparku a sprejoval svoje tho nazeď měla sme sto chutí mu dát aspoň pusu..jak ironické.
Všechny tři moje moje úžasné kámošky sou v tom až po uši a jejich náklonost se jim vrací. A já sme mimo. Ale tak nějak jinak ,než sme vždycky byla. Sem ztracenýá ,ze svojeho pana dokonlího ,kterého sme včera viděla po třech týdnech. Sem mimo a přitom ho neznám. Sem holka ,které se zeptal ,jestli nemá žvýkačku...jak originální.
Poslední dobou mám fakt blízko k lidem, u kterých bych si to nikdy nečekala.Když se někomu dostanete pod slupku zjistíte m,že není takový ,jaký se zdál. Hlavně ,když je ta slupka pořádně tlustá...
CHce se mi padat...A spát.

Virtuální realita jedné malé holky

4. listopadu 2008 v 8:23 | Slečna A. |  Barevnej svět slečny A.
Když sem kdysi začínala s blogováním dokázala sem přidat třeba i 5 článků denně. 5 okopírovaných článků. tenkrát mi to připadalo docela normální. CO jiného by taky mohlo být důležitého ,než počet komentářů???
Teď už to vidím trochu jinak. O tohle přece nejde...Doufám. Vždyť je to úplně prázdné a bezduché. Nechci ,aby můj blog byl nejnavštěvovanějším odkazem na blog.cz. K čemu?? Je na nic mít spouštu komentářů ,ketré ,ale jenom upozorňujou na to ,abych se přišla kouknout na jejich stránky. APrávě tohle dělá z internetového světa jenom pitomou iluzi. Hru. Naštěstí sou tu ,ale i ti sKutečNÍ lidi. Ti ,kvůli kterým tu ještě furt sem i když ne s 5 článkama denně.

Mám vás ráda...
A o totady de.